Wesołych świąt!Ależ to szalony czas, te święta. Szczególnie gdy dom-nieustająco-pełen-gości. Jednak na "scraperskie" życzenia musiałam znaleźć czas.
Wszystkim siostrom (i braciom?;p) w sztuce hendmejdowej i nie tylko, życzę duuuużo weny twórczej i przede wszystkim ogromnej kreatywności. Abyście potrafiły odszukać w sobie mobilizację do tworzenia każdego dnia. Aby Wasze prace dawały Wam dużo satysfakcji i przyprawiały o zawroty głowy z dumy :) Aby nikt nie szczędził Was miłych słów, a jakakolwiek krytyka była tylko konstruktywna. I inspiracji aby Wam nigdy nie brakowało. Wesołych Świąt!


Więcej takich piękności tu: http://www.flickr.com/photos/25488115@N06/


Pewnie większość z Was już wie, ale muszę o tym wspomnieć. Sklep ILS obchodził kilka dni temu swoją rocznicę. Sklepik od dawna jest już w moim top10, (a w zasadzie top3, obok scrapków i scrapińca) więc stąd moje wyjątkowe wynurzenie osobiste dla niego. Życzę załodze, aby sklep nieustannie tak dobrze się rozwijał jak dotąd. Aby projektantkom nie brakowało inspiracji do nowych kolekcji. I oby klientek przybywało z dnia na dzień, byście rosły w siłę dziewczyny!! Będziecie sklepową potęgą! :)
A na blogu ILS mnóstwo inspiracji i konkursowych liftów. Szczególnie zapraszam!

Comments

  1. Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Twojej rodziny;-) Zdrowych i wesołych Świąt;-)

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts