Pastele z charakterem.

Podniecenie, ekscytacja, strużka potu z emocji, niecierpliwość - to wszystko czuję pisząc tą notkę. A winowajcą jest jak zwykle Piekielna Owca, czyli Olga Heldwein. A wiadomo, że jeśli wymieniam nazwisko to szykuje się coś grubszego. Lada dzień przed nami premiera kolejnej kolekcji papierów projektu tej zdolnej scraperki. Oto co przed nami - malutka zajawka:


Czy widzicie to co ja? Te piękne, lekkie ale z charakterem pastele? Osobiście naprawdę nie mogę się doczekać i już planuję layouty :D A najlepsze jest to, że na kolekcji papierów się nie kończy, bo przed nami również dodatki do kolekcji w rozmaitej postaci. Po szczegóły o Foggy Dreams zapraszam tu i do odwiedzin w ogóle zapraszam też bo będzie na pewno coś słodkiego ;)

A wracając do tematu z poprzedniej notki to naprawdę zaskoczyłyście mnie tą chęcią zagospodarowania swojej ściany moim kolażem i wbitymi hakami :D Bardzo jest mi miło, rozpuszczam się z przyjemności. Nie pozostaje mi nic innego jak wieczorna schadzka z panem randomem:


Blejtram ślę (a może podaję przy kawce?) do wyjątkowej urody Drugiej Szesnaście :D

Comments

 1. przegapiłam, przegapiłam, przegapiłam!!!!!
  o ja GŁUPIA!!!!!

  ale, że do mojej Ulubionej trafił- to sobie jakoś spróbuję wybaczyć...:*

  ReplyDelete
 2. nie.może.być!!!!!!!!!
  ale z tym gwoździkiem to nie metafora i poetyckie lizusostwo, jeno sama prawda.
  Czeko, co za finał jednego z najtrudniejszych dni w tym roku...
  dziękuję....................................

  p.s. chciałabym przy Kawce. ;)

  ReplyDelete
 3. Aaaa niech to :P

  Ale, że takie mało mroczne papiery to jestem zaskoczona, nie wiem, ale nick Piekielna Owca zobowiązuje, więc pewnie stąd.

  Oczywiście boskie stalóweczki i rower mmm, już nie mogę się doczekać co z nich stworzysz :D

  ReplyDelete
 4. o kuźwa czeko powtórne losowanie !!!!!!! ja nie zauwazyłam ze rozdajesz tego blejtrama :(

  ReplyDelete
 5. i wcale nei sa takie mało mroczne to tylko zajaweczki one są takie pastelowe takie z pazurkiem takie inne takie moje inaczej :D

  ReplyDelete
 6. aaa i jeszcze ja na tą kawke z 2:16 też bym sie chciała wprosić , tak bardzo bardzo bym chciała.....

  ReplyDelete
 7. Nie wierzę!!! taka krótka notka??? Ej, czuję niedosyt :>

  ReplyDelete
 8. Jak to się stało że przegapiłam cukierasy!! Buuuu:(:( Gratulacje dla drugiej szesnaście:) Ten kolaż obłędny jest! Mam jakieś podobrazie i aż mnie kusi żeby sobie też taki kolaż ARTystyczny popełnić:D

  ReplyDelete
 9. Ps. A papiórki zajebiste!

  ReplyDelete
 10. Te papiery mnie urzekły! Zazwyczaj winatżowe klimaty mnie nie jarały, a tu proszę: pyk i poszło. Już zacieram rączki.
  Zastanawiam się kiedy ujrzę coś Twojego projektu. Masz do tego talent i czekam, aż jakiś producent papierów się na tym poznał i Ci coś zaproponował... :D

  Pozdrawiam!

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts