Warsztaty "Słodkie wspomnienia"


Witajcie! Dziś przychodzę do Was z ogłoszeniem nowych warsztatów. Tym razem LO.

"Słodkie wspomnienia"

Layout (scrap) to scrapbookingowy sposób na zapamiętanie ważnych momentów w naszym życiu. Zwykle ma format 30x30cm i zawiera przynajmniej jedno zdjęcie. Po wykonaniu może być wspaniałą pamiątką do oprawienia w ramce, jedną ze stron albumu lub nawet upominkiem dla kogoś ważnego.

Podczas warsztatów „Słodkie wspomnienia” uczestniczki stworzą swój własny, lekko romantyczny i delikatny layout. Pokażę jak ułożyć kompozycję, jak przygotować własne dodatki do pracy, jak nadać jej charakteru z pomocą mediów oraz jak posługiwać się kolorami. Opowiem o tym, jak przenieść klimat zdjęcia na scrapa oraz podzielę się z Wami swoimi trikami, które pozwolą na przyjemniejszą szybszą i bardziej owocną pracę.

Na warsztacie do dyspozycji uczestniczek będą wszelkie potrzebne materiały, media i elementy. W cenę wliczony jest też ciasteczkowy i napojowy poczęstunek :)

Każdą uczestniczkę proszę o zabranie ze sobą tylko przyborów do cięcia (nożyczki, nożyk, mata), kleju, czarnego cienkopisu, oraz opcjonalnie ulubionych scrapowych dodatków. Każda uczestniczka musi mieć również swoje zdjęcie – najlepiej aby było w jasnych kolorach, lub czarno-białe, niezbyt szczegółowe (najlepiej portret lub przedmiot).

Warsztaty odbędą się 11.03 w Warszawie w moim ulubionych ScrapStudiu :)
Cena za 3 godziny warsztatów to 89zł
Jeśli byłaś uczestniczką moich poprzednich warsztatów to dostaniesz na "Słodkie wspomnienia" zniżkę i zapłacisz tylko 79zł!!

Miejsca można rezerwować pisząc na maila czekoczyna@gmail.com
 
Stała informacja o warsztatach w zakładce "warsztaty" po prawej stronie bloga.Podczas warsztatów będziemy pracować na produktach:Jednocześnie chciałabym też ogłosić (trochę za późno :)), że niestety nie ma już wolnych miejsc na warsztaty art-journalowe na Cynkowym Poletku, ale nadal można się zapisać na "Emocje na papierze" w Łodzi. Zapraszam do zakładki "warsztaty". 

{edit: wśród uczestników warsztatu wylosuję drobny upominek}

Comments

  1. Bardzo podoba mi się to drugie różowe LO.. bajeczne.... A tak na marginesie to co z naszymi warsztatami ? Coś wiadomo? Dzwoniłaś do tej szkoły czy mam poszukać jeszcze czegoś innego ?

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts