Nowe warsztaty!!

Z ogromną przyjemnością zapraszam Was na Ogólnopolski Zlot Scrapbookingowy, a przede wszystkim na nowe warsztaty jakie przygotowałam dla Was z tej okazji:


Blejtram to drewniana rama, na którą naciągnięte jest płótno. To właśnie on, czyli podobrazie w formacie ok. 20x15cm posłuży nam jako baza pracy na warsztatach "Blejtram w kolorze". Każda uczestniczka wykona pracę, która będzie połączeniem kolażu z technikami mixed-media. Pokażę jak zbudować kompozycję, jak przygotować tło i nadać charakter swojej pracy. Będziemy posługiwać się rozmaitymi mediami takimi jak gesso, farby akrylowe, impasto akrylowe, pasta strukturalna, tusze alkoholowe, farby akwarelowe i tusze wodne i wiele innych

  
Uczestniczki będą miały okazję poćwiczyć używanie masek, posługiwanie się kolorem i tworzenie błyszczącej i delikatnie magicznej kompozycji używając wielu niestandardowych dodatków. Wykończeniem każdej pracy będzie inspiracyjny cytat. Gotowe podobrazie świetnie nadaje się jako ozdoba na ścianę lub prezent dla bliskiej osoby. Zdradzę swoje tricki i techniki, które sprawiają, że praca jest przyjemniejsza, sprawniejsza i bardziej owocna.


Uczestniczki otrzymają wszelkie niezbędne materiały, narzędzia oraz nieograniczony dostęp do mediów.

Proszę tylko o zabranie ze sobą nożyczek, kleju i ewentualnie nagrzewnic lub suszarek.

 
Koszt warsztatów: 100zł. Dla pierwszych trzech osób zniżka 10%. Taką samą zniżkę mam też dla osób, które już wcześniej brały udział w moich warsztatach.
godzina 14:00 - 17:00

Zapisy: czekoczyna@gmail.com

Czas trwania: ok 3h
Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność wpłat. 
Będziemy przygotowywać prace w tym stylu:Comments

 1. jestem pod wielkim wrażeniem tego co ty potrafisz wydobyć z tych wszystkich mediów! :)

  ReplyDelete
 2. Fantastyczne!
  Pierwszy raz zrobiło mi się szczerze żal, że nie będzie mnie w Warszawie ;( a chętnie nauczyłabym się takie cuda tworzyć.

  ReplyDelete
 3. no nie! a ja już kupiłam bilety na samolot! gdyby nie to, chyba zostałabym i pojechała do tej warszawy, bo te warsztaty to już jest przegięcie

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts