Drobiazgi.


Art-journal to nadal moja ulubiona forma w scrapbookingu. Tym bardziej cieszę się biorąc udział we wpisowej wymianie. Strony, które Wam dziś pokazuję to moja interpretacja tematu "drobiazgi" w art-journalu Michelle. Kompozycję postanowiłam oprzeć na ramkach z bibułkowego papieru od 7Gypsies. Przykleiłam je na gel medium dzięki czemu wyglądają prawie jak stemple. Arkusz tego papieru jest bardzo duży więc zostało mi jeszcze mnóstwo ramek, które na pewno niedługo wykorzystam. Lubię gramaturę tego papieru, przyjemnie urozmaica art-journalowe strony. Do wykonania tła użyłam papierów Glitz z kolekcji Happy Travels. Wszystkie świetnie się uzupełniają tworząc delikatnie vintage'owy klimat z bardzo lekką domieszką grunge.


 Po przyklejeniu ramek zabrałam się za ich wypełnianie. W okrągłej pomyślałam, że ładnie wyglądałoby stemplowane pismo. Aby nie zabrudzić stemplem ramki oraz aby stworzyć trójwymiarowy i bardziej realistyczny efekt użyłam bardzo prostego sposobu. Inną, czystą bibułkę przyłożyłam do ramki i dokładnie odrysowałam na niej ołówkiem wewnętrzną elipsę.


 Następnie ją wycięłam i precyzyjnie przykleiłam na ramkę za pomocą papierowej taśmy.Teraz pozostało mi już tylko przyklejenie stempla do bloczka i zrobienie odbitki bez obaw o wzór ramki. Na koniec jeszcze odrobinę podkolorowałam krawędź przy wewnętrznej ramie, by udawała cień. Jedną z ramek ozdobiła mi epoksydowana naklejka "Love" z kolekcji Happy Travels. Bardzo je polubiłam, wspaniale kolorystycznie pasują do innych elementów kolekcji.Wykorzystałam materiały ze sklepu scrapki.pl


Comments

 1. Bardzo intrygujący cały wpis...w rameczkach zwłaszcza afektywne napisy...
  Pozdrawiam!

  ReplyDelete
 2. Hm, byłam pewna, że wpisywałam tu komentarz? Zeżarło? To napiszę jeszcze raz, że uwielbiam rameczki z tekstami albo innymi drobiazgami w środku. Jest cudnie.

  ReplyDelete
 3. super wpısy! i bardzo ciekawe wskazówki! buziaki!

  ReplyDelete
 4. Czeko to jest zachwycające!!

  ReplyDelete
 5. Fajne połączenie tych wszystkich ramek i bardzo ciekawy pomysł!

  ReplyDelete
 6. Super praca, zawsze podziwiam jak łączysz różne faktury, elementy, kolory i jaki piękny efekt osiągasz

  Pozdrawiam

  ReplyDelete
 7. SUPER! Extra wpis! Bardzo lubię motyw ramki - świetnie wszystko połączyłaś! No i te detale! REWELACJA! :-)

  ReplyDelete
 8. I am in love with your style and your blog! Found you through Balzer Designs and I'm so glad I did. Gorgeous work.

  ReplyDelete
 9. Uwielbiam takie prace - pełne drobiazgów, bogate, ale nie przeładowane. + ramki super!:)

  ReplyDelete
 10. Twoje art-jurnale, to dzieła sztuki!:) I pewnie w realu, to można godzinami oglądac szczegóły, są fantastyczne:)Pozdrawiam:)

  ReplyDelete
 11. Przepiękny wpis, cudowny klimat stworzyłaś;)

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts