Nowe warsztaty!

Dziś chciałabym Was zaprosić na kolejne warsztaty. Tym razem odbędą się w Poznaniu, w pracowni Stonogi. Kasię ze Stonóg miałam przyjemność poznać już na warsztatach na Cynkowym Poletku, dlatego tym bardziej ucieszyłam się na współpracę. 

Przedstawiam Wam nowy warsztat, pełen zakamarków i oprawiania najbardziej emocjonalnych wspomnień.


Jeœśli pomiędzy stronami pożółkłej książki, w szkatułce na strychu, lub w babcinym albumie znalazłaśœ starą rodzinną fotografię to znak, że musisz dać jej drugie życie. WeźŸ ją ze sobą na warsztat “'Strona ze starego albumu”' a wyczarujesz dla niej najpiękniejszą oprawę.
Czarno-białe zdjęcia okraszone vintage’owym, delikatnie grunge'owym stylem, z journalingiem i dużą dozą nostalgii pozostaną zapamiętane na zawsze. Nauczę Cię robić sekretną skrytkę na zapiski wspomnień lub historii, pokażę jak wydobyć zdjęcie i podkreślić jego niepowtarzalny charakter.
Uczestniczki poznają techniki kolażowe i będą miały okazję użyć różnych mediów. Będziemy używać między innymi gruntu akrylowego, medium żelowego i tuszów. Zdradzę, co jest najważniejsze przy oprawie starych fotografii. Każda z Was przygotuje własną stronę, na bazie której będzie mogła stworzyć swój własny album, lub wkleić do już istniejącego.

Każdą uczestniczkę proszę o przyniesienie ze sobą starej fotografii w czerni i bieli lub w sepii. Proszę by były to kopie - wysokiej jakośœci matowe odbitki, lub wydruki - nie oryginały! Awaryjnie będę miała też kilka swoich zdjęć, które będziecie mogły wykorzystać.

Gdzie: pracownia Stonogi, ul. Grunwaldzka 111, Poznań
Kiedy: 17.11.2012
Cena: 120zł
Rezerwacja miejsc i dodatkowe informacje:  http://www.stonogi.pl/warsztaty/scrap_weekend/scrap_weekend.html

Zapowiada się ekscytująca zabawa z fakturą i kolorem, czyli to co kocham najbardziej :)
 

Comments

 1. Wygląda bardzo zachęcająco. :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Trochę w tematach mi bliskich :-). Super pomysł. A dziś akurat pisałam o szkicowniku. Pozdrawiam!

   Delete
 2. ale cena:DDDD

  ReplyDelete
 3. Dzięki dziewczyny :)

  Anonimie, cena absolutnie nie jest zawyżona. Proszę o maila, chętnie przyślę dokładną wycenę tego warsztatu łącznie z materiałami, które wszystkie zapewniam i jestem przekonana, że zrozumiesz dlaczego to 120zł a nie 50.

  ReplyDelete
 4. ...traigo
  ecos
  de
  la
  tarde
  callada
  en
  la
  mano
  y
  una
  vela
  de
  mi
  corazón
  para
  invitarte
  y
  darte
  este
  alma
  que
  viene
  para
  compartir
  contigo
  tu
  bello
  blog
  con
  un
  ramillete
  de
  oro
  y
  claveles
  dentro...


  desde mis
  HORAS ROTAS
  Y AULA DE PAZ


  COMPARTIENDO ILUSION
  CZEKOCZYNY

  CON saludos de la luna al
  reflejarse en el mar de la
  poesía...
  ESPERO SEAN DE VUESTRO AGRADO EL POST POETIZADO DE LEYENDAS DE PASIÓN, BAILANDO CON LOBOS, THE ARTIST, TITANIC SIÉNTEME DE CRIADAS Y SEÑORAS, FLOR DE PASCUA ENEMIGOS PUBLICOS HÁLITO DESAYUNO CON DIAMANTES TIFÓN PULP FICTION, ESTALLIDO MAMMA MIA,JEAN EYRE , TOQUE DE CANELA, STAR WARS,

  José
  Ramón...

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts