12/13/2012

Zarejestrowano :)

Emocje jakie mi towarzyszyły są nie do opisania. To było niezwykle ekscytujące doświadczenie i mam ogromną ochotę na więcej. We wtorek poprowadziłam swoje pierwsze show Live with Prima pokazując Wam jak przygotowuję layout mixed-media. Poniżej nagranie do oglądania a ja już dziś mogę Was zaprosić na dwa kolejne show, już niedługo. Nie mogę się doczekać :) Dziękuję Wam za to że byłyście tam ze mną i za ogromne wsparcie które od Was  dostałam :)

Think I can't describe how excited I was. Now I want more! On Tuesday I had my first ever Live with Prima show and I showed you how to prepare mixed-media layout. Now I can invite you for the next show that will be very soon. I can't wait :) Thank you all for being with me :*
 Here is the video:
ps. na pasku bocznym dodałam pole, gdzie możecie wpisać swojego maila aby subskrybować mojego bloga. Dzięki temu będziecie dostawać informacje o moich postach do swojej skrzynki mailowej.

I've just added "subscribe me by email" gadget on my sidebar so from now on you can receive my updates in your inbox.

7 comments:

  1. REWELACJA!!! JESZCZE RAZ GRATULACJE!!! I czekam na kolejne kursiki! :-)

    ReplyDelete
  2. Kasiu to było coś niesamowitego, móc patrzeć jak tworzysz, bajka!

    ReplyDelete
  3. 10:26 to moja ulubiona minuta filmu :-)
    Dzięki Kasiu za ten "występ" za to że podzieliłaś się z nam tajemnicą swojego warsztatu. Jednak te "cuda" techniki są świetne. Spędziłam miły wieczór, Ty na prawdę byłaś profesjonalna a moim ulubionym słowem było "pink"
    Pozdrawiam

    ReplyDelete
  4. jeeeeżu, czemu ja to przegapiłam! ale oglądam sobie i czuję się prawie, jakbym nie przegapiła. szkoda tylko, że nie mogę na czacie nic napisać. czekam na następne szoł.

    a Ty powinnaś mieć stały blok w tvn-ie. koniecznie po angielsku, bo jest jeszcze fajniej niż po polsku :D

    ReplyDelete
  5. to był cudny wieczór! :)
    Czeko, świetna robota pod każdym względem!
    w połowie transmisji miałam ochotę zrobić taką pracę, ale to wyższa szkoła jazdy dla mnie, więc pozostałam przy podziwianiu ciebie.

    ReplyDelete
  6. Jakże żałuję, że przegapiłam czat. Ale obejrzałam teraz i jestem pod wrażeniem! Wspaniała praca:)

    ReplyDelete
  7. na żywo nie obejrzałam. Dopiero teraz i to w przyspieszeniu bo mi tu marudzą. Super wyszło. GRATULUJĘ!

    ReplyDelete

Blog Archive