30 różnych mediów!

Hello! Sorry but today only in Polish. It's about my new classes in Wrocław.

Witajcie! Dziś chciałabym przedstawić Wam nowy warsztat, który odbędzie się w lipcu na Dolnośląskich Letnich Warsztatach Craftowych, ale zapisy startują już dziś. Warsztat ma zupełnie nową tematykę i mam nadzieję, że Wam się spodoba.
 

Jeśli scrapbooking i techniki mixed-media to wciąż dla Ciebie zagadka, jeśli przeglądając asortyment sklepów scrapbookingowych oferujących różne farby i tusze dostajesz zawrotów głowy, to ten warsztat jest dla Ciebie idealny. Porównasz, wypróbujesz i poznasz aż 28! różnych mediów. Po warsztacie będziesz wiedzieć jakie efekty Ci się podobają, w jakie media chcesz w przyszłości zainwestować oraz oczywiście jak ich używać. Warsztat pobudzający kreatywność, dający świetny "rozbieg" w nową dziedzinę rękodzieła.

Warsztat, którego tematyką są podstawowe techniki mixed-media. Dokładnie wytłumaczę i pokażę jak używać mediów wykorzystywanych w różnych formach scrapbookingu. Zdobyta wiedza pomoże również udoskonalić warsztat scraperek zajmujących się kartkowaniem jak i innymi formami.
Warsztat przeznaczony przede wszystkim dla początkujących w scrapbookingu, lub nawet takich które nigdy z tą tematyką nie miały do czynienia.

Będziemy skupiać się na różnych technikach z wykorzystaniem następujących mediów: gesso, pasta strukturalna, gel medium, farby akrylowe, farb akwarelowe (Ecoline), Glimmer Mist, Chalk Glimmer Mist, Glimmer Glam, Glimmer Glaze, mgiełki Color Wash i Mister Huey, Viva Precious Metal Colour, tusze Distress, Archival, StazOn, tusze Prima, Perfect Pearls, Distress Stain, Distress Marker, Acrylic Paint Dabber, tusze i pudry do embossingu, Liquid Pearls, Glossy Accents, Stickles Glitter Glue, PanPastel, Distess Marker. Uczestniczki będą pracowały z embossingiem na gorąco, maskami oraz z wieloma narzędziami. Uwaga! Uczestniczki nie wykonają od podstaw gotowej pracy, nie będziemy pracowały nad żadną konkretną formą. Podczas warsztatu będziemy wypróbowywać media, poznawać techniki i porównywać efekty.

Każda z uczestniczek spróbuje każdej z przedstawianych technik i mediów, a swoje efekty zabierze do domu, jednak nie będzie to gotowa praca a raczej zbiór eksperymentów (jakby próbnik). Dlatego mile widziane własne art-journale lub szkicowniki - jednak nie jest to obowiązkowe, zapewniam gotowe bazy.
Po warsztacie będziesz wiedziała dokładnie jakie media są Twoimi ulubionymi i jakie efekty chcesz osiągać w swoich pracach. Dalsza praca z mediami będzie przyjemnością i z łatwością dokonasz wyboru pomiędzy preparatami dostępnymi na rynku.

Media sponsoruje sklep Mixed-Media Place!Kiedy: Piątek, 05.07.2013
Gdzie: III Dolnośląskie Letnie Warsztaty Craftowe, Wrocław, Studium Edukacji Ekologicznej, ul. Starograniczna 28
Cena: 90zł
Czas trwania: 3h
Co przynieść ze sobą? Długopisy i ewentualnie wyżej wspomniane szkicowniki, art-journale czy notesy.
Warsztat odpowiedni dla osób zupełnie zielonych :), początkujących i średnio zaawansowanych.


zapisy: czekoczyna@gmail.com

Comments

 1. A będzie coś takiego w Warszawie lub okolicach? Jeśli tak to ja już się zapisuję:)

  ReplyDelete
 2. Będzie będzie :) Niedługo szczegóły.

  ReplyDelete
 3. co ja bym dała, żeby tam być... ale to nierealne, niestety :(

  ReplyDelete
 4. a czy na zlocie w Warszawie też to będzie?

  ReplyDelete
 5. Jolu a jesteś z warszawy? Bo w warszawie będzie na pewno ale trochę wcześniej. O zlocie jeszcze nic nie wiem.

  ReplyDelete
 6. Jolu a jesteś z warszawy? Bo w warszawie będzie na pewno ale trochę wcześniej. O zlocie jeszcze nic nie wiem.

  ReplyDelete
 7. jaki żenialny pomysł :)

  ReplyDelete
 8. Jak to nic nie wiesz o zlocie? 8 czerwca. Super pomysł z takim warsztatem. Sama bym popróbowała bo nie wszystkie znam.

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts