Kolekcjoner myśli.

Już w tą niedzielę czekają mnie od rana same przyjemności. O 9:30 na Warszawskim Rękodzielniku rozpoczyna się mój warsztat "Kolekcjoner myśli". Razem z uczestniczkami ozdobimy na nim starą książkę przekształcając ją w przepiękny i bardzo osobisty album. Wykonamy również stronę art-journalową. Dlaczego o tym piszę? Bo pozostały jeszcze dwa wolne miejsca! Wciąż macie szansę zapisać się na warsztat który jest jednocześnie warsztatem z alterowania i art-journalowania. I nawet jeśli te dwa słowa brzmią dla Was obco to wierzcie mi, że te warsztat jest jak najbardziej odpowiedni dla osób początkujących. Myślę że nawet przede wszystkim, bo pozwala rozpocząć swoją przygodę od wyjątkowej strony.
Mamy wielu hojnych sponsorów: scrapki.pl, sklep Na Strychu, Wycinanka, 7DotsStudio, Dekoracyjna Taśma, MixedMedia Place i Agateria. Sponsorzy ufundowali dla uczestniczek nagrody i upominki:

A oto materiały na jakich będziemy m.in. pracować:
7 Dots Studio:

Na Strychu:


Agateria:

Dekoracyjna Taśma:


Ze sklepu scrapki.pl też dużo pyszności, a dalej zdjęcie książek które czekają na Wasze utalentowane dłonie :)


Tu znajdziecie dokładny opis warsztatu. Zapisy na czekoczyna@gmail.com

ps. na warsztat nie musicie przynosić absolutnie niczego, własnych mediów, książek ani papierów. Wszystko na Was czeka a w dłoń weźcie tylko nożyczki i długopisy.

Comments

  1. How I wish I could come! Hope you have a wonderful class... it sounds amazing...
    Alison x

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts