Nadal w walentynkowym nastroju // In valentine's mood still

 Czy się nam to podoba czy nie, luty to przymusowy miesiąc zakochanych. Pomyślałam że to dobry powód, by wreszcie oskrapować nasze wspólne zdjęcie. Do dyspozycji miałam przepiękną kolekcję papierów i dodatków Crate Paper - Paper Heart. Są tak cudowne, delikatne i inspirujące, że layout w zasadzie robił się sam.

February ends but I'm still in valetine's mood, and today I want to show you my page that I've made for Scrapki.pl design team. I thought that it's finally the time to frame our photo. I choose beautiful Paper Heart collection from Crafte Paper. These papers are very delicate and inspiring so creating this layout was just a piece of cake.
 Rozpoczęłam od ułożenia kolażowej kompozycji, przeszyć i dodatków, by skończyć na dodaniu kilku kropli Glimmer Mistów i pasty strukturalnej. Uwielbiam to!

I started with collage composition. Then I added some embelishments, stitching and ended with a dose of glimmer mists. I love it!

Wykorzystałam materiały ze sklepu scrapki.pl // I used products from scrapki.pl

ps.
Czy wiecie, że od teraz możecie mnie śledzić na instagram? :)

Do you know that from now on you can follow me on instagram? :)


Instagram

Comments

 1. Okropnie go lubie... Jestescie slodcy, ale nie przeslodzenie. Slicznie :)

  ReplyDelete
 2. Miło na Was patrzeć - zwłaszcza w takiej oprawie. ;)

  ReplyDelete
 3. ach Czekolino, jesteś bombastyczna!

  ReplyDelete
 4. Fantastyczny jest!!!
  Warstwy, kolory, dodatki... uwielbiam :))
  :*

  ReplyDelete
 5. Kasia, I love your blog and I just recently bought your 14 kit from scrapbook diaries, I am so excited to use it to create something amazing, you are very talented and very inspiring to me! I am loving your instagram, I can see you are as addicted to scrapping as I am! hugs from USA, Lisa

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts