Ogólnopolski Zlot Scrapbookingowy

Dziś jestem tu z kolejnym zaproszeniem na warsztat. Również w Warszawie i temat już dobrze znany - "30 mediów". Tym razem na największej scrapbookingowej imprezie w Polsce i jedynym prawdziwym Ogólnopolskim Zlocie Scrapbookingowym. 8 czerwca 2013.
Warsztat odbędzie się o godz. 10 (do ok13), a po zakończeniu będzie jeszcze dużo czasu na wspólne pogaduchy, zakupy i zabawy.

Miejsce
Hala sportowa
"KOŁO:
Ul. Obozowa 60 Warszawa
Jeśli scrapbooking i techniki mixed-media to wciąż dla Ciebie zagadka, jeśli przeglądając asortyment sklepów scrapbookingowych oferujących różne farby i tusze dostajesz zawrotów głowy, jeżeli dopiero zaczynasz scrapować i nie wiesz na jakie zakupy się zdecydować to ten warsztat jest dla Ciebie idealny. Porównasz, wypróbujesz i poznasz prawie 30! różnych mediów. Po warsztacie będziesz wiedzieć jakie efekty Ci się podobają, w jakie media chcesz w przyszłości zainwestować oraz oczywiście jak ich używać. Warsztat pobudzający kreatywność, dający świetny "rozbieg" w nową dziedzinę rękodzieła.
Warsztat, którego tematyką są podstawowe techniki mixed-media. Dokładnie wytłumaczę i pokażę jak używać mediów wykorzystywanych w różnych formach scrapbookingu. Zdobyta wiedza pomoże również udoskonalić warsztat scraperek zajmujących się kartkowaniem jak i innymi formami.
Warsztat przeznaczony przede wszystkim dla początkujących w scrapbookingu, lub nawet takich które nigdy z tą tematyką nie miały do czynienia.
Będziemy skupiać się na różnych technikach z wykorzystaniem następujących mediów: gesso, pasta strukturalna, gel medium, farby akrylowe, farb akwarelowe (Ecoline), Glimmer Mist, Chalk Glimmer Mist, Glimmer Glam, Glimmer Glaze, mgiełki Color Wash i Mister Huey, Viva Precious Metal Colour, tusze Distress, Archival, StazOn, tusze Prima, Perfect Pearls, Distress Stain, Distress Marker, Acrylic Paint Dabber, tusze i pudry do embossingu, Liquid Pearls, Glossy Accents, Stickles Glitter Glue, PanPastel, Distess Marker. Uczestniczki będą pracowały z embossingiem na gorąco, maskami oraz z wieloma narzędziami. Uwaga! Uczestniczki nie wykonają od podstaw gotowej pracy, nie będziemy pracowały nad żadną konkretną formą. Podczas warsztatu będziemy wypróbowywać media, poznawać techniki i porównywać efekty.
Każda z uczestniczek spróbuje każdej z przedstawianych technik i mediów, a swoje efekty zabierze do domu, jednak nie będzie to gotowa praca a raczej zbiór eksperymentów (jakby próbnik). Dlatego mile widziane własne art-journale lub szkicowniki - jednak nie jest to obowiązkowe, zapewniam gotowe bazy.
Po warsztacie będziesz wiedziała dokładnie jakie media są Twoimi ulubionymi i jakie efekty chcesz osiągać w swoich pracach. Dalsza praca z mediami będzie przyjemnością i z łatwością dokonasz wyboru pomiędzy preparatami dostępnymi na rynku.
 
Cena: 80zł
Czas trwania: 3h
Co przynieść ze sobą? Długopisy i ewentualnie wyżej wspomniane szkicowniki, art-journale czy notesy.
Warsztat odpowiedni dla osób zupełnie zielonych :), początkujących i średnio zaawansowanych. Warsztat sponsoruje sklep Mixed-Media Place.

Zapisy: czekoczyna@gmail.com
 
Sponsor - MixedMedia Place


 
 

Comments

Popular Posts