Kolorowa Ekspresja - Ogólnopolski Zlot Scrapbookingowy


Sorry, but it's in Polish only this time. It's about my classes in June in Warsaw.

Witajcie! Dziś chcę Was zaprosić na bardzo kolorowy warsztat na Ogólnopolskim Zlocie Scrapbookingowym, który odbędzie się w 7 czerwca w Warszawie. Warsztat zaczynamy o 14!


Czy kiedykolwiek miałaś poczucie pustki? Czy miałaś wrażenie, że Twoja kreatywność jest ograniczona? Podczas warsztatu zobaczysz jak łatwo ją zbudzić oraz jak wyrażać swoje uczucia i emocje używając ulubionych kolorów farb, kredek i pasteli. 
 
Stworzysz wyjątkową, niepowtarzalną i bardzo osobistą pracę w formacie LO, pracując w wybranej przez Ciebie palecie kolorów, pełnej nasyconych i żywych barw. Nauczę Cię budować kompozycję i dobierać kolory z pomocą koła barw. Nauczysz się tworzyć przyciągające wzrok prace używając różnych mediów. Będziemy przede wszystkim pracować z suchymi pastelami. Ostrzegam! Odtąd mogą stać się nieodłącznym elementem na Twoim biurku. :) Nauczysz się je mieszać z farbami akrylowymi, farbami Silks, gessem, mgiełkami i wieloma innymi. 
 
Udowodnię Ci, że naprawdę możesz wyrazić własną osobowość w swoich pracach i że to może być bardzo relaksujące i odświeżające doświadczenie. Podzielę się z Tobą moimi doświadczeniami, które sprawią że każda Twoja następna praca będzie Ci sprawiała więcej radości i przyjemności. Nauczysz się również pracować szybciej, tak byś już nigdy nie musiała spędzać tygodni nad pojedynczą pracą. To będzie rodzaj ćwiczenia dla Twojego kreatywnego ducha.

Uczestnicy przynoszą ze sobą: nożyczki, klej, czarny cienkopis, fartuszek i nagrzewnicę/suszarkę jeżeli posiadają.

Dla pierwszych pięciu osób zestawy papierów w prezencie. 

Cena: 90zł

Miejsce:  Hala sportowa
"KOŁO:
Ul. Obozowa 60 Warszawa

Zapisy na: czekoczyna@gmail.com 

Zdjęcia przykładowych prac z warsztatu:

 Sponsorzy:
http://wycinanka.net/


Comments

  1. If only I lived in Poland... Looks like an amazing class!

    ReplyDelete
  2. Oh hurry and come and do a workshop in Florida please!!

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts