Zrób to po swojemu w Poznaniu!

 Sorry, but this time it's only in Polish. It's about my classes in Poznań, Poland in September. To see my classes descriptions visit page "classes" above.

Mam nadzieję, że w zachodniej części naszego kraju są osoby żądne kreatywnych przygód. Mam dla Was bardzo przyjemną propozycję :)

Poznańskie dziewczyny (Cynka, Kasia, Gatto Pazzo i Michelle) organizują we wrześniu Ogólnopolskie Craft Party, które zapowiada się wspaniale. A ja będę miała przyjemność poprowadzić tam jeden ze swoich warsztatów
"Make it your way - Zrób to po swojemu!"


Pozwólmy sobie na chwilę kreatywnego szaleństwa z maskami. Zabrudźmy palce farbami i kolorowymi mgiełkami. Czas zapomnieć przez chwilę o codzienności, to chwila tylko dla Ciebie i Twojego twórczego ducha. 


Podczas warsztatu, który moim zdaniem jest esencją scrapbookingu połączonego z technikami mixed-media, stworzymy bałaganiarski i barwny layout z mnóstwem warstw papieru, mediów i stemplowania. 


Rozpoczniemy na zupełnie białym i czystym arkuszu i krok po kroku przygotujemy swoje własne tło, używając pasty modelującej, gel medium i wielu innych. Podzielę się z Wami kilkoma radami na temat budowania kompozycji i doboru kolorów (w oparciu o koło kolorów). Tym razem nie będziemy używać profesjonalnych papierów scrapbookingowych, więc nauczycie się wykorzystywać papiery, które zawsze są w zasięgu ręki, czyli ulotki, strony z gazet i książek, ale także fragmenty tkanin. A więc wskoczmy razem w ten kreatywny i trochę szalony świat.

Czas trwania: 4h
Cena: 90zł
Zapisy na: czekoczyna@gmail.com
Każdy uczestnik przynosi ze sobą: nożyczki, klej, czarny cienkopis, fartuch i nagrzewnicę lub suszarkę jeżeli posiada.
Uwaga, ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.

http://www.ogolnopolskiecraftparty.blogspot.com/

Do zobaczenia w Poznaniu! :)Comments

 1. I wish I could come! Fantastic pages!!

  ReplyDelete
 2. No nareszcie! Po raz pierwszy raz w życiu zamierzam iść na warsztaty!

  ReplyDelete
 3. j'attendrai la France ;-)

  ReplyDelete
 4. iiiiii, jak ja bardzo chce............ Czeko, nie wybierasz sie do Makaronii z warsztatami? :)

  ReplyDelete
 5. Czekałam na taką okazję i jej nie zmarnuje.Zlot w moim Poznaniu:-) już sie nakręciałam i nie mogę sie doczekac aż upapram sobie łapki tymi wszystkimi mediami:-)

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts