Prima Educator!


 Today I would like to share with you one amazing news. From now on I'm one of Prima Educators!!
Dziś chciałabym się z Wami podzielić tą niesamowitą wiadomością: od teraz jestem jednym z Edukatorów Primy!!What does it mean? Well, I'm going to teach a lot of Prima in-person and online classes. I'm still going to inspire you on Prima blog (not as a part or regular DT but still a Prima Girl :)) and share my techniques on Live with Prima Shows! Next show in mid-September. 

If you want me to teach some Prima classes in your city, feel free to take a look at my current class offer here and write me an email with price request (czekoczyna@gmail.com). And below an invitation for Polish people for my first Prima class in Poland. XOXO

Co to oznacza? Przede wszystkim oznacza to, że zamierzam prowadzić mnóstwo Primowych warsztatów oraz pokazów online. Wciąż będę Was również inspirować na blogu Primy (już nie jako projektantka regularnego DT, ale wciąż dziewczyna Primy :)) i spotkamy się jeszcze na show na żywo Live with Prima! Najbliższe w połowie września.
Jeżeli chcesz bym poprowadziła warsztat w Twoim mieście zapoznaj się proszę z moją aktualną ofertą i mailowo zapytaj o cenę (czekoczyna@gmail.com).

I jest jeszcze jedna świetna wiadomość!! Wrześniowy warsztat w poznaniu "Zrób to po swojemu" będzie moim pierwszym warsztatem Primy! Wciąż jeszcze można się zapisać: czekoczyna@gmail.com
Czekają na Was opasłe kity pełne wspaniałych materiałów Primy z których stworzycie niejedną pracę!
Comments

  1. jeszcze raz gratuluję!
    mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wybrać na Twoje warsztaty :)
    przejrzałam ofertę i... nie ma co ukrywać... jest bardzo kusząca :)

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts