"30 mediów" w Warszawie.

Sorry, but today only in Polish. It's about my new class in Warsaw.

Witajcie! Dziś mam ogromną przyjemność zaprosić Was na jeden z moich ulubionych warsztatów, który zawsze cieszy się dużym powodzeniem: "30 mediów".

CraftWawa
21.02.2015
Zespoł Szkół Integracyjnych nr 71,przy ulicy Deotymy 37w Warszawie,
Godz: 15:00-18:00
Cena: 95 zł
zapisy naczekoczyna@gmail.comJeśli scrapbooking i techniki mixed-media to wciąż dla Ciebie zagadka, jeśli przeglądając asortyment sklepów scrapbookingowych oferujących różne farby i tusze dostajesz zawrotów głowy, to ten warsztat jest dla Ciebie idealny. Porównasz, wypróbujesz i poznasz aż 30! różnych mediów. Po warsztacie będziesz wiedzieć jakie efekty Ci się podobają, w jakie media chcesz w przyszłości zainwestować oraz oczywiście jak ich używać. Warsztat pobudzający kreatywność, idealny dla poczatkujacych.

Warsztat, którego tematyką są podstawowe techniki mixed-media. Dokładnie wytłumaczę i pokażę jak używać mediów wykorzystywanych w różnych formach scrapbookingu. Zdobyta wiedza pomoże również udoskonalić warsztat scraperek zajmujących się kartkowaniem jak i innymi formami. Warsztat przeznaczony przede wszystkim dla początkujących w scrapbookingu, lub nawet tych którzy nigdy z tą tematyką nie mieli do czynienia.


Będziemy skupiać się na różnych technikach z wykorzystaniem następujących mediów: gesso, pasty strukturalna, gel medium, farby akrylowe, farb akwarelowe, tempery, pastele, mgiełki, tusze, Gelatos, kredki akwarelowe, Pan Pastele, Glimmer Glaze, Glimmer Glam, brokat w płynie, perelki w płynie, Izink, Silks, Primary Elements, Twinkling H2O, Distress paints, Distress stains, Distress inks. Oraz cała linia mediow Prima - Finnabair - pasty, pasty pękajace, gessa, 3D gel, soft gel, i wiele wiele innych. 

Dodatkowo zaprezentuje techniki pracy z IceResin, embossing na gorąco oraz jak przygotować własną farbę akrylową. 

Uczestniczki będą pracowały z maskami The Crafter's Workshop, stemplami Prima oraz The Scrapbook Diaries oraz z wieloma narzędziami. 


Uwaga! Uczestniczki nie wykonają od podstaw gotowej pracy, nie będziemy pracowały nad żadną konkretną formą. Podczas warsztatu będziemy wypróbowywać media, poznawać techniki i porównywać efekty.
Każda z uczestniczek spróbuje każdej z przedstawianych technik i mediów, a swoje efekty zabierze do domu, jednak nie będzie to gotowa praca a raczej zbiór eksperymentów (próbnik). Dlatego konieczne będą własne art-journale lub szkicowniki lub po prostu bloki z papierem akwarelowym.
Po warsztacie będziesz wiedziała dokładnie jakie media są Twoimi ulubionymi i jakie efekty chcesz osiągać w swoich pracach. Dalsza praca z mediami będzie przyjemnością i z łatwością dokonasz wyboru pomiędzy preparatami dostępnymi na rynku.

Gorąco zapraszam!


Comments

  1. Ciekawe, który się nie cieszy powodzeniem ;)) ? Ja wspominam warsztaty katowickie bardzo często i czerpię do dziś z tego co nam przekazałaś, Kasiu! Świetnie było!

    ReplyDelete
  2. Ja też się otworzyłam na wszelakie media dzięki Twoim warsztatom w Poznaniu,ale mam pytanko co do pasty strukturalnej której tam używałyśmy,jaka to była??pamiętam że puchła jak ją się potraktowało nagrzewnicą:)

    ReplyDelete
  3. I bet it will be so much fun! Wish you come to the US and teach! Happy New Year!

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts